www.archive-dk-2014.com » DK » P » PABIAK

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

    Archived pages: 5 . Archive date: 2014-10.

  • Title: PABiAK
    Descriptive info: .. forside.. kunstnere.. kontakt.. links.. sidst opdateret 09.. 08.. 2014..

    Original link path: /
    Open archive

  • Title: Kunstnere
    Original link path: /kunstnere/1kunstnere.html
    (No additional info available in detailed archive for this subpage)

  • Title: Kontakt
    Descriptive info: Kontakt.. Bestyrelsesformand.. Carl Henning Aarsø.. +45 6471 4571.. ch@sulegaarden.. dk.. Kasserer.. Lene Broe.. +45 6476 2026 / +45 2025 4033.. lenebroe@mail.. Sekretær.. Jan Allan Johnsen.. +45 6472 2058 / +45 2695 7676.. jaust@jaust.. Bestyrelsesmedlemmer.. Erik Brandt.. mail@erik-brandt.. Lotte Olsen.. olsens@dadlnet.. Suppleanter.. Peter Tybjerg:.. petertybjerg@oncable.. Emmy Lund:.. emmylund@mail.. Foto Søren Olsen,.. fra udstillingen på Assens Sukkerfabrik 2008.. Webgrafik Anne Bjørn..

    Original link path: /kontakt/kontakt.html
    Open archive
  •  

  • Title: Links
    Descriptive info: Links.. Åbne værksteder Assens.. Galleri sulegaarden.. Assens Kunstråd..

    Original link path: /links/links.html
    Open archive

  • Title: Kunstnere
    Descriptive info: Kunstnere.. Lundagervej 27.. 5610 Assens.. www.. carlhenningaarso.. dk.. sulegaarden.. Mette Birckner.. Ny Adelgade 55.. +45 6268 2404 / +45 2325 6007.. rosa@mettebirckner.. mettebirckner.. Anne Bjørn.. Bæringvej 12.. +45 2834 9193.. annebjorn@mail.. mail@annebjorn.. annebjorn.. Merethe Bloch.. Ramsherred 17.. +45 6471 4068.. merethebloch@oncable.. merethebloch.. Lillebælthus.. Mariendalsvej 20.. +45 6471 5127 / +45 2226 5127.. erik-brandt.. Stærmosevej 192.. 5690 Tommerup.. lenebroe.. Anne Marie Egemose.. +456471 5127 / +45 4145 3591.. mail@anne-marie-egemose.. anne-marie-egemose.. Gunnar Hansen.. Helnæs Byvej 55.. 5631 Ebberup.. +45 8654 3097.. gunnarkh@gmail.. com.. artguide.. John Hansen.. Søndre Ringvej 4.. +45 4040 8029.. info@galleriehansen.. galleriehansen.. Mette Hansen.. Skovkrogen 14.. 5560 Aarup.. + 45 2346 6549.. vinterfugl@gmail.. Inge Heise.. Langstedvej 30.. +45  ...   Brydegård.. 5683 Hårby.. +45 6477 1771 / +45 2879 8717.. emmylund.. Svanevej 8.. +45 2840 2214.. lotteolsen.. Paul René Péronard.. Kirkesøbyvej 63.. Kirke Søby.. +45 6474 1315.. Ole Pultz.. Orte Vejsmark 6.. 5560 Årup.. +45 6454 1521 / +45 2675 1521.. olepultz@gmail.. Elisabeth Rask.. Bodebjergvej 31.. +45 6476 1133.. er@vestfyns-gym.. e-beth.. Kirsten Svenstrup.. Skærendsvej 35.. Brunshuse.. +45 6477 1802 / +45 2088 7848.. kirsten-svenstrup@c.. kirstensvenstrup.. Jørgen Svenstrup.. +45 6477 1802 / +45 5190 5832.. j-svenstrup@outlook.. joergensvenstrup.. Jeanette Thorup.. Strandgade 88.. 5683 Haarby.. +45 2521 4720.. jt@jeanettethorup.. jeanettethorup.. Erling Tingkær.. Bredgade 11.. 5660 Aarup.. +45 6443 3393.. erling@erlingtingkaer.. erlingtingkaer.. Peter Tybjerg.. +45 6471 4068 / +45 6471 2068.. petertybjerg..

    Original link path: /kunstnere/2kunstnere.html
    Open archive



  •  


    Archived pages: 5